۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
45 : 8 - 1396/06/22 - تعداد بازدید : 34
مدير شبكه مستند:
جذابيت فيلم هاي راه‌آهن، ارزش پخش از رسانه ملي را دارد

سليم غفوري مدير شبكه مستند در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن، اين جشنواره را از حيث موضوعي، بكر و داري ظرافت هاي خاص عنوان كرد و گفت: به نظرم فيلمسازان بايد به اين گونه موضوعات توجه جدي تري نشان دهند.

وي كار اصلي برگزار كنندگان را مربوط به بعد از اختتاميه دانست و بيان داشت: بايد سعي شود تا با برنامه ريزي هر چه بهتر، فيلم هايي با موضوعات راه آهن، توليد شود، البته اين كمك را نبايد فقط در حمايت هاي مادي دنبال كرد بلكه مي توان از طريق در اختيار گذاشتن ايده، سوژه يابي و جذب مشاركت ساير نهادها، فيلم هايي متناسب با اهداف راه آهن توليد كرد.

مدير شبكه مستند ادامه داد: بايد سعي شود تا فيلم ها از طريق رسانه ملي پخش شود؛ به نظرم با اين كار نه تنها روزنه‌اي از اميد در دل فيلم سازان بوجود مي آيد بلكه سبب مي شود تا مخاطبان بيشتري اين آثار را مشاهده كنند و جشنواره راه آهن هم بهتر ديده شود.

گفتني است هنرمندان براي شركت در اين جشنواره تا 30 آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سايت railway90.rai.ir اقدام به ثبت‌نام كنند. همچنين شماره 55128232-021 و يا پست الكترونيكي railway90@rai.ir  پل ارتباطي ديگر هنرمندان با با دبيرخانه دومين جشنواره ملي فيلم و عكس راه‌آهن است.

دومين دوره اين جشنواره در بخش‌هاي فيلم (مستند- داستاني)، فيلم كوتاه (مستند، داستاني، پويانمايي)، فيلم هاي 90 ثانيه‌اي (ويژه 90 سالگي راه آهن)، عكس (حرفه‌اي و موبايلي) و بخش ويژه (همكاران) برگزار مي‌شود.

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal