۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/06/29 - تعداد بازدید : 40
فرهاد بشارتي: ناديده هاي حمل و نقل ريلي را در جشنواره راه آهن مي بينيم
فرهاد بشارتي بازيگر سينما  و تلويزيون در گفت وگو با ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن، فيلمسازي كوتاه در جهان را داراي اهميت بسيار زيادي خواند و گفت: در جهان جشنواره هاي فيلم كوتاه بسياري برگزار مي شود كه از ميان آن ها فيلم هايي كه قصه خوب و جذابيت داشته باشند توسط سرمايه گذاران حمايت مي شود و تبديل به فيلم هاي بلند مي شوند.
وي موضوعات بكري كه در سيستم حمل و نقل ريلي وجود دارد را براي به تصوير كشيده شدن فوق العاده دانست و در اين زمينه بيان داشت: مطمئناً سيستم حمل و نقل ريلي كه روز به روز شاهد گسترش آن در اقصي نقاط ايران هستيم، جذابيت هاي بسياري را براي به تصوير كشيده شدن دارد و برگزاري جشنواره اي مثل فيلم و عكس راه آهن مي تواند كمك كند تا گنجينه اي زيبا و ماندگار از آثاري با اين مضمون توليد شود.
وي، توليد فيلم فاخر در اين حوزه را نيازمند فراهم آوردن بسترهاي لازم توسط راه آهن دانست و بيان داشت: مشورت دادن كارشناسان راه آهن به كارگردان هاي جوان، مي تواند، شم كلي از زير ساخت ها و پتانسيل هاي نهفته در اين حوزه را به آن ها نشان دهد چه بسا  آن چيزي كه مردم عادي مي بينند با آن چيزي كه در سيستم ريلي با اين سابقه طولاني نهفته است بسيار متفاوت باشد كه مي توان با مشورت دادن به آن ها، جرقه هايي را براي ساخت فيلم در ذهن آن ها روشن كرد.
بازيگر قطار ابدي ادامه داد: براي ساخت نريشن اين فيلم شهرهاي مختلفي را با قطار طي كرديم كه با توجه به جذابيت هاي بسياري كه در طول مسير وجود داشت كار ما را در انتخاب تصوير سخت تر مي كرد. بدون اغراق بايد بگويم جذابيت هايي كه در اين حوزه حمل نقل وجود دارد قابل قياس با ساير سيستم هاي حمل و نقلي نيست و بايد براي شناساندن آن تلاش بيشتري شود.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal