۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/09/14 - تعداد بازدید : 42
مديرعامل انجمن سينماي جوان مطرح كرد:
سيدصادق موسوي، تعريف شدن بخش فيلم هاي 90 ثانيه اي را در جشنواره فيلم و عكس راه آهن با توجه به سرعت تندي كه در دنياي مجازي امروز وجود دارد، نياز مبرم خواند.
سيدصادق موسوي مديرعامل انجمن سينماي جوان در گفت و گو با ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن، رويكرد مسئولان جشنواره در تقدير از زنده ياد احمدي كه سهم بزرگي را در گسترش فرهنگ فولكلور ايران داشت، ارزشمند دانست و گفت: به نظرم توجه به پيشكسوتان، توجه به تاريخ معاصر كشور است. ميراث فرهنگي حتماً نبايد براي گذشته باشد بلكه بسياري از آثار و هنرمندان معاصر كه در كنار ما هستند را بايد هر چه بهتر شناخت و آن ها را ارج نهاد.
وي تعريف شدن بخش فيلم هاي 90 ثانيه اي را با توجه به سرعت تندي كه در دنياي مجازي امروز ما را فرا گرفته است، نشان از هوشمندي برگزار كنندگان آن عنوان كرد و بيان داشت: تقريباً بيشتر مردم ساعت زيادي از عمر خود را در دنياي ديجيتال صرف مي كنند و نقش زمان در زندگي امروزه ما بسيار معنا پيدا كرده است؛ به همين خاطر جشنواره ها هم از اين قاعده نبايد مستثني باشند. جشنواره فيلم و عكس راه آهن مي تواند با بهره گيري درست از ظرفيت هاي مجازي و انتشار فيلم هاي خود در شبكه هاي اجتماعي در ميان فيلمسازان هر چه بهتر ديده شود.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal