۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/09/14 - تعداد بازدید : 29
عضو هيأت مديره و رئيس شوراي اطلاع رساني راه‌آهن:
عضو هيأت مديره و رئيس شوراي اطلاع رساني راه‌آهن: طبع ظريف هنرمندان، زواياي پنهان راه‌آهن را نمايان مي سازد
سعيد رسولي عضو هيأت مديره راه آهن در گفت گو با ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن، برگزاري اين رويداد هنري را ارزشمند خواند و گفت: ارائه امكانات  و خدمات دهي عالي به مردم نكته اي است كه همواره در استراتژي هاي كشورهاي اروپايي به آن توجه جدي شده است و جايگاه بالايي دارد. راه آهن  يك وسيله عمومي است و هر وقت كه توانستيم در جاهايي بهترين خدمات را دهيم ميزان رضايت مندي مردم نسبت به ما افزايش داشته است.
وي ادامه داد: در يك نشست خبري، خبرنگاري از من در خصوص اينكه براي تبليغ راه آهن تاكنون چه اقداماتي صورت گرفته است، سوالي پرسيد كه بنده در جواب وي ارائه كيفيت بهتر خدمات و بهبود عملكرد نيروي انساني و قطارها را بهترين تبليغ معرفي كردم.
رسولي قطار را داراي مزيت هايي چون كاهش هزينه، استفاده از مناظر زيبا و حضور گرم خانواده در كنار هم  عنوان كرد و اظهار داشت: مطرح شدن اين موارد نياز به فرهنگ سازي دارد و هنرمندان مي توانند در قالب موضوعات مطرح شده در جشنواره به آنها بپردازند.
 رئيس شوراي اطلاع رساني راه آهن، راه اندازي قطار گردشگري را در جهت توسعه فرهنگ گردشگري عنوان كرد و ادامه داد: با توسعه اين قطارها و سرعت پايين آنها و همچنين توقف در بعضي از مسيرهايي كه در حالت عادي اين امكان وجود ندارد، سعي كرديم تا طبيعت مناطقي كه شايد تا پيش از اين كمتر مورد توجه بود را به مردم و دوستداران محيط زيست نشان دهيم.  
وي در پاسخ به اين سؤال كه رويكرد مديران ارشد مجموعه راه آهن به مقولۀ هنر و حمايت از آنها براي توليد آثاري در حوزه ريلي چگونه است، گفت: در شوراي اطلاع رساني كه متشكل از بنده و بسياري از مديران ارشد راه آهن است، سعي كرديم تا مشكلاتي كه بر سر راه هنرمندان است را برطرف كنيم و فضاي كاري بهتري را براي حضور و حمايت از آنها ايجاد كنيم. در مجموع حمايت مديرعامل و هيأت مديره راه آهن از جريان هنري كه چند وقتي است در مجموعه وجود دارد، مثبت است.
به گفته رسولي برگزاري جشنواره فيلم و عكس بايد در كنار توسعۀ ناوگان و خدمات رساني بهتر به گسترش فرهنگ استفاده از قطار كمك كند.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal