۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/09/19 - تعداد بازدید : 24
فاطمه گودرزي: زيبايي راه آهن در خطوط موازي و آيندۀ مبهم آن نهفته است.
فاطمه گودرزي بازيگر سينما و تلويزيون، نقش جشنواره ها را در مشخص شدن كارهاي خوب از بد تأثير گذار خواند و گفت: اين كه بعضي ها نگاه بدبينانه اي نسبت به جشنواره ها  دارند و مي گويند كه سفره‌اي پهن شده است تا عده اي سودهاي شخصي را نصيب خود كنند را قبول ندارم؛ اما نكته اي كه مطرح است اين كه ما بايد در برگزاري برنامه ها كمي تغيير رويه داشته باشيم و با برنامه ريزي حركت كنيم.
وي معتقد است راه آهن خيلي جذابيت دارد و برگزاري اين جشنواره  اقدامي سنجيده و ارزشمند است كه بايد از آن حمايت كرد.
بازيگر فيلم ازدواج به سبك ايراني، يادبودها براي هنرمندان پيشكسوت را در كنار اهداي جوايز و نمايش آثار در جشنواره، اقدامي ارزشمند خواند و اظهار داشت: بزرگداشتي كه براي مرحوم مرتضي احمدي از بزرگان تلويزيون در جشنواره راه آهن تدارك ديده شده است در ادامۀ كارهايي است كه مي تواند كمك كند تا قدر كساني كه براي سينماي ما زحمت كشيدند را هر چه بهتر بدانيم. اين يادبودها در همه جاي دنيا وجود دارد و ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم و بايد نهادهاي ديگر هم توجه جدي به آن داشته باشند.
وي در پايان خاطر نشان كرد:  زيبايي راه آهن  در خطوط موازي و پرسپكتيو آن نهفته است و مسير و حركت رو به افق، حس آينده مبهم را در ميان انسان ها به تصوير مي كشد و از اين نظر بر جذابيت آن مي افزايد.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal