۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/09/20 - تعداد بازدید : 34
بهناز توكلي : دبيري جليلي در جشنواره راه آهن نشان از اهميت موضوع است
بهناز توكلي بازيگر سينما و تلويزيون در گفت و گو با ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن، ياد آوري كردن از بزرگاني چون مرتضي احمدي را لازم بر‌شمارد و گفت: كساني كه عمر خود را در راه هنر گذاشتند اكنون نيازمند حمايت و ديده شدن هستند. در طول سال هر چقدر از اين گونه برنامه ها برگزار كنيم، كم است. هنرمندان چون هميشه ديده شدند، خيلي سخت است كه در دوران پيري كنار گذاشته شوند به همين خاطر اگر اين برنامه ها در ايام زنده بودن آن ها برگزار شود، موجب خشنودي آن ها مي شود.
وي استقبال از فيلم هاي كوتاه را در مقايسه با گذشته غير قابل وصف خواند و بيان داشت: در اين مسير، نقش جشنواره ها در اين استقبال بي تأثير نبوده است. اين افزايش جشنواره ها كمك كرده است تا هم مخاطب و هم فيلمسازان زيادي به اين سمت توجه نشان دهند. حال در اين ميان جشنواره راه آهن كه تازه در ابتداي مسير است بايد با انتخاب فيلم هاي خوب، اطلاع رساني و تبليغات مناسب بتواند بر ميزان رضايت مخاطبان خود بيفزايد.
توكلي جريان سازي جشنواره راه آهن را در اهل هنر بودن مسئولان و صداقت گفتار آن ها خلاصه كرد و اظهار داشت: بدون شك وقتي اين موارد وجود داشته باشد، مهم نيست كه چه كسي و يا چه سازماني برگزار كننده جشنواره است.
بازيگر فيلم آژانس شيشه اي، حضور ابوالفضل جليلي را در مقام دبيري جشنواره مثبت ارزيابي كرد و ادامه داد: مطمئناً حضور اين فرد در هر جايي نشانگر اعتبار آن جشنواره است و اميدوارم كه مسئولان فرهنگي و هنري، قدر اين گونه افراد را بيش از پيش بدانند.
گفتني است دومين جشنواره فيلم و عكس راه آهن دي ماه 96 در تهران برگزار مي شود و هنرمندان تا 30 آذرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سايتrailway90.rai.ir اقدام به ثبت نام نمايند.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal