۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/10/11 - تعداد بازدید : 19
رئيس سازمان سينمايي مطرح كرد: هنرمندان در فرهنگ سازي امنيت قطار مسئول هستند
محمد مهدي حيدريان معاون وزير ارشاد و رئيس سازمان سينمايي در گفت و گو با ستاد خبري جشنواره فيلم و عكس راه آهن با اشاره به اينكه رسانۀ سينما و تصوير سازي با فيلم و عكس در دنيا به عنوان روايت گر مسلط و مؤثر شناخته شده است، مطرح كرد: توجه سازمان ها و ارگان هاي دولتي و بويژه راه آهن به هنرهاي تصويري، اسباب خوشحالي است و بايد براي سياست هاي خودشان از همفكري مردمي استفاده كنند تا زودتر به نتيجه برسند. استفادۀ درست از سينما مي تواند در كمترين و ساده ترين زمان ممكن، پيام خود را به مخاطب برساند  و بر وي تأثير بگذارد.
وي ادامه داد: به نوبۀ خود به مديران راه آهن براي برنامه ريزي و حضور در صحنۀ فرهنگي تبريك گفته و اميدوار هستم هنرمندان فيلمساز در اين جشنواره مشاركت حداكثري داشته باشند.
معاون وزير ارشاد با اشاره به اينكه اساس فعاليت فرهنگي، تقويت كننده امنيت جامعه است، خاطر نشان كرد: اين اصل اساسي در همۀ دنيا پذيرفته شده است. به نوعي فيلمسازان و عكاسان مي توانند با نمايش واقعيت هاي جامعه به گسترش امنيت در جامعه كمك كنند. به عنوان مثال نمايش صحنه هايي از امنيت قطار، به فرهنگ استفاده از اين وسيله امن در جامعه كمك مي كند.
وي در پايان خاطر نشان كرد: هر سازماني با برنامه ريز مي تواند در جهت اهداف خود گام بردارد و در اين مسير مسئولان جشنواره هنري راه آهن نيز با برنامه ريزي هاي بلند مدت در كارهاي فرهنگي و هنري خود مي توانند بخشي از اهداف خود را محقق كند.
گفتني است مهلت ارسال آثار دومين جشنواره فيلم و عكس راه آهن تا 10 دي ماه تمديد شد.
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal